Aktualności

Nowe zajęcia w hali sportowej – dla dzieci i dla kobiet

Zapraszamy na nowe zajęcia, które będą odbywały się w hali sportowej w Jaworzynie Śląskiej i które, mamy nadzieję, z powodzeniem wpiszą się na stałe w harmonogramie zajęć popołudniowych SOKiBP.

Pierwszą propozycją są zajęcia dla najmłodszych – „Sprawny maluch” czyli akrobatyka dla dzieci w wieku 3-7 lat, którą prowadzi trenerka Martyna Mojsa. Wstęp do akrobatyki, jakim są ćwiczenia ogólnorozwojowe i zwinnościowe, to sukces w każdej dziedzinie sportu. Ćwiczenia akrobatyczne dla dzieci poprawiają gibkość ciała, przede wszystkim jednak są świetne dla rozwoju motoryki i równowagi statycznej u maluchów. Poza tym ten rodzaj gimnastyki sportowej doskonale wpływa na słuch muzyczny. Wykonywanie choreografii akrobatycznej do danej melodii uwrażliwia dziecko na dźwięki, dzięki czemu maluch szybciej je zapamiętuje. Warto też wiedzieć, że akrobatyka dzieci zwiększa ruchomość w stawach, tym samym zmniejszając ryzyko wystąpienia kontuzji. Zapraszamy zatem każdego żywotnego malucha w każdy czwartek – szczegóły na plakacie.

Druga propozycja nowych zajęć sportowych jest skierowana do wszystkich kobiet. We wtorki trenerka Dominika Mojsa zaprasza na ćwiczenia „Turbo spalanie+cardio”, a w czwartki na trening „Full Body”.
Zarówno wtorkowe ćwiczenia typu cardio przeplatane z ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie brzucha, jak i czwartkowy trening obwodowy, z pewnością przyniosą wszystkim Paniom korzyści dla zdrowia fizycznego i umysłowego, a także przyczynią się do poprawy kondycji.

Na tych zajęciach będzie gościła motywacja, uśmiech i wyrozumiałość. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam kobiety, żeby każda z nas mogła mieć chwilę dla siebie, ruchu, uśmiechu i zdrowia. Będziemy się wspierać, motywować, ale również dobrze bawić bez względu na stopień zaawansowania! Bo siła jest kobietą – zapewnia trenerka.

ZAPRASZAMY!!

Skip to content