Newsy ze sztabu WOŚP w Jaworzynie Śląskiej #1

Mamy dla Was porcję informacji ze sztabu WOŚP w Jaworzynie Śląskiej, związanych z organizacją 30. Finału.

  1. Przypominamy o rejestracji wolontariuszy, którzy chcieliby kwestować w dniu 30. Finału. Trwa ona do 10 stycznia 2022 r., więc macie niecałe dwa tygodnie na załatwienie wszystkich spraw i ewentualne korekty swoich zgłoszeń. Prosimy o weryfikację swoich ankiet w systemie WOŚP pod kątem poprawności przesłanych fotografii.
  2. 30 grudnia 2021 r. odbędzie się zebranie organizacyjne sztabu w Jaworzynie Śląskiej. Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy na godz. 18:00 do hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Świdnickiej 15a w Jaworzynie Śląskiej. Na miejscu będzie można uzyskać pomoc w rejestracji jako wolontariusz kwestujący, uzyskać informacje na temat działalności sztabu oraz możliwości udziału  w organizacji 30. Finału WOŚP.
  3. Pierwsze stacjonarne skarbony 30. Finału WOŚP na terenie gminy Jaworzyna Śląska! Już teraz możesz wesprzeć cel kolejnego Finału WOŚP poprzez datek do puszki. W 2022 roku zbieramy środki dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.Skarbony stacjonarne sztabu WOŚP w gminie Jaworzyna Śląska stanęły już w Bibliotece Publicznej przy ul. Wolności 2a w Jaworzynie Śląskiej oraz sklepie ABC w Pastuchowie przy ul. Wyzwolenia 40a. Jeżeli chcesz, aby w Twojej firmie lub instytucji także stanęła taka puszka, skontaktuj się z lokalnym sztabem WOŚP: drogą elektroniczną przez e-mail wosp@sokibp.pl lub wyślij wiadomość na konto SOKiBP przy użyciu komunikatora Messenger. Pomożemy wypełnić odpowiedni formularz i po otrzymaniu zgody Fundacji WOŚP Twoja firma będzie mogła wesprzeć cel 30. Finału.
  4. Przypominamy o możliwości wsparcia zbiórki Fundacji poprzez eSkarbonkę. Nasza znajduje się pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/wmjrcy , a więcej na temat jak działa eSkarbonka przeczytacie pod adresem: https://sokibp.pl/polecamy/aktualnosci/dziala-juz-eskarbonka-sztabu-wosp-w-gminie-jaworzyna-slaska/
Skip to content