Aktualności

Modna biżuteria i nie tylko – Zrób to sama

srob_to_smaBiżuteria to ozdoba każdej Pani, podkreśla oryginalność, indywidualność i charakter. Egzemplarze pochodzące z tzw. masowej produkcji szybko przestają jednak cieszyć oko i chętniej sięgamy po przedmioty, które pozwalają wyróżnić nam się spośród innych.

Dlatego warto poświecić chwilę, wziąć udział w organizowanych przez SOKiBP zajęciach i stworzyć dla siebie lub najbliższych coś niepowtarzalnego. Zapraszamy wszystkie Panie na nowe zajęcia, podczas których będzie można nauczyć się samodzielnego tworzenia biżuterii, spinek, bransoletek, wisiorków, torebek, etui, portfeli, broszek, ozdób ze skóry i filcu. Panie poznają tez między innymi technikę decoupage’u i wytwarzania gazetowej wikliny. Taka drobna rzecz, w której wykonanie włożyliśmy własny wysiłek i serce to także doskonała propozycja prezentu dla najbliższej osoby.

Zajęcia rozpoczną się 7 października 2014 r. i odbywać się będą w każdy wtorek, od godziny 17:30 do 19:00. Ze względu na ograniczoną ilość wolnych miejsc obowiązują zapisy: osobiście w Sekretariacie SOKiBP lub telefonicznie pod numerem 748 584 136. Zajęcia są odpłatne – 30 złotych miesięcznie.

Skip to content