Marzanna’2021 – wyniki konkursu

Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu tradycyjnego konkursu na najładniejszą i pomysłowo wykonaną Marzannę. W tym roku do konkursu zostało zgłoszonych 12 prac. Wykonawcy tegorocznych kukieł, które według tradycji palono bądź topiono, aby przywitać nadchodzącą wiosnę, zaskoczyli nas swoją kreatywnością i pomysłowością przy kreacji Marzann roku 2021. Po długich naradach, Jury, pragnąc pogodzić współczesność z tradycją, postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujące prace:

Kategoria – prace grupowe:

I miejsce ex aequo – „Odkrywcy” – klasa „0” – SP Stary Jaworów, op. Urszula Soboczyńska oraz „Przyjaciółki” – Nikola Kunysz i Jagoda Sawko

II miejsce – Grupa „Króliczki”, Przedszkole Samorządowe „Chatka Puchatka” w Jaworzynie Śląskiej, op. Maria Tur

III miejsce – Grupa „Kangurki”, Przedszkole Samorządowe „Chatka Puchatka” w Jaworzynie Śląskiej, op. Sabina Rainsz

Kategoria – prace indywidualne:

Wyróżnienia:

Antoni Morze

Oliwia Toboła, kl. III, SP Stary Jaworów, op. Renata Pierzchała

Hanna Kaźmierczak

Aleksander Plizga

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji konkursu, a w szczególności Paniom wychowawczyniom z Przedszkola Samorządowego „Chatka Puchatka” oraz nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Starym Jaworowie, a także rodzicom zaangażowanym w konkurs. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni indywidualnie o terminie i sposobie odbioru nagród. Dla wszystkich pozostałych uczestników przygotowaliśmy pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.

Zapraszamy do oglądania wirtualnej wystawy nagrodzonych prac:

Skip to content