Aktualności

Lato z SOKiBP – zapraszamy

Podczas tegorocznych wakacji Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zaprasza dzieci i młodzież do spędzenia wolnego czasu na zajęciach, wycieczkach i animacjach. Zaplanowane są również spektakle teatralne dla najmłodszych oraz plenerowa sensoplastyka.

UWAGA! W związku z epidemią COVID-19, podczas wydarzeń wakacyjnych oraz zajęć w SOKiBP będą obowiązywały zasady, które wiążą się z koniecznością spełnienia obowiązujących wymagań sanitarnych oraz zapewnienia dzieciom, rodzicom i pracownikom bezpiecznych i przyjaznych warunków podczas wydarzeń organizowanych przez SOKiBP. Przed planowanymi wydarzeniami konieczne będzie zatem dopełnienie niezbędnych formalności przez rodziców/opiekunów prawnych dzieci m.in. oświadczeń o stanie zdrowia:

W związku z tym prosimy o zapoznanie się z treścią obowiązującego Rozporządzenia Rady Ministrów:

Harmonogram „Lato z SOKiBP”:

1.07.21  – godz. 11:00 – Spektakl dla dzieci „Pinokio” w wykonaniu Teatru „Blaszany Bębenek”, Hala sportowo-edukacyjna w Jaworzynie Śląskiej (ul. Świdnicka 15 a) – wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

5.07-16.07.21Zajęcia edukacyjno-animacyjne dla dzieci (od 7 r.ż.) prowadzone przez pracowników SOKiBP od poniedziałku do piątku w  godz. 9:00-12:00. Udział w zajęciach jest nieodpłatny. Ze względu na limit miejsc w związku z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi – obowiązują zapisy. Na zajęcia należy zapisać dziecko wypełniając niezbędny Formularz o stanie zdrowia i oświadczenie o znajomości zasad sanitarnych podczas korzystania zajęć w Samorządowym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej (dostępny powyżej) oraz Deklarację uczestnictwa w zajęciach (pdf).

7.07.21Wyjazd do kina Cinema 3D w Świdnicy na film animowany „Raya i ostatni smok”. SOKiBP finansuje przejazd, ubezpieczenie i zapewnia opiekunów. Obowiązują zapisy. Koszt 13 zł/os. Aby zapisać dziecko należy wypełnić: Deklarację uczestnictwa (pdf).

14.07.21Wyjazd do Młyna Siedlimowice. W programie wycieczki zwiedzanie młyna oraz warsztaty wypieku podpłomyków lub bułek połączone z zabawami, a także odwiedziny w zagrodzie zwierzęcej i poczęstunek. SOKiBP finansuje przejazd, ubezpieczenie i zapewnia opiekunów. Obowiązują zapisy. Koszt 20 zł/os. Aby zapisać dziecko należy wypełnić: Deklarację uczestnictwa (pdf).

22.07.21 – godz. 11:00 – Spektakl dla dzieci „Asterix ratuje Obelixa” w wykonaniu Teatru „Blaszany Bębenek”, Hala sportowo-edukacyjna w Jaworzynie Śląskiej (ul. Świdnicka 15 a) – wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

28.07.21 – godz. 10:30-12:00 – „Mega Sensoplastyka” –  plenerowe zajęcia rozwojowe dla dzieci. Stadion Miejski, ul. Sportowa 1 w Jaworzynie Śląskiej. Koszt 15 zł/os. Aby zapisać dziecko należy wypełnić i dostarczyć do biblioteki : Deklarację uczestnictwa (pdf)

10.08.21 – godz. 10:00 – Spektakl dla dzieci „Czerwony Kapturek” w wykonaniu Teatru „Blaszany Bębenek”, Hala sportowo-edukacyjna w Jaworzynie Śląskiej (ul. Świdnicka 15 a) – wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

UWAGA! Wszystkie dokumenty wymagające podpisu rodzica/opiekuna prawnego należy dostarczyć do Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Ślaskiej (ul. Wolności 2a/01) – godziny otwarcia biblioteki.

Więcej informacji na temat organizacji „Lata z SOKiBP”, a także komplety dokumentów można uzyskać w Sekretariacie SOKiBP w Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej w Jaworzynie Śląskiej (ul. Wolności 23 b) w godzinach od 8:00 do 15:00, tel. 504 088 676 lub w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śl.

Skip to content