Konkursy Bożonarodzeniowe – zapraszamy do udziału!

Tradycyjnie, w okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska do wzięcia udziału w Bożonarodzeniowych Konkursach Plastycznych. Co roku świąteczny konkurs cieszy się bardzo dużą popularnością, więc mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem, choć jego forma, ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, nieco odbiega od tych z lat ubiegłych. Konkursy, dzięki którym pragniemy przede wszystkim przybliżyć tradycje bożonarodzeniowe poprzez plastyczne zobrazowanie świątecznych symboli, zostaną przeprowadzone w formie cyfrowej. Tym razem proponujemy dwa tematy prac konkursowych: bożonarodzeniową kartkę okolicznościową przedstawiającą szopkę czyli miejsce narodzin Jezusa Chrystusa i scenkę rodzajową z udziałem Świętej Rodziny oraz, idąc z duchem czasu, eko-ozdobę choinkową wykonaną z naturalnych, biodegradowalnych materiałów.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu i już dziś zapowiadamy kolejne konkursy o tematyce świątecznej, o których będziemy Państwa wkrótce informować. Zapraszamy zatem do śledzenia naszej strony internetowej i mamy nadzieję, że, pomimo iż nie będziemy się mogli spotkać na wspólnym kolędowaniu, to udział w naszych konkursach pomoże stworzyć w Państwa domach atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Na zdjęcia prac plastycznych wraz z niezbędnymi informacjami wymienionymi w regulaminie (regulamin konkursu dostępny poniżej), czekamy pod adresem mailowym: imprezy@sokibp.pl do 16 grudnia 2020 r.

Podobnie jak w innych konkursach organizowanych przez SOKiBP w trakcie epidemii, nagrodami w konkursie będą vouchery lub talony do wykorzystania u lokalnych przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Jaworzyny Śląskiej. W ten sposób pragniemy wesprzeć lokalnych przedsiębiorców, zmagających się ze skutkami obostrzeń wprowadzonych w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju. Nagrody będą dostosowane do wieku laureatów konkursu.

Wszelkie szczegóły na temat przebiegu konkursu znajdują się w regulaminie zamieszczonym poniżej:

Regulamin Bożonarodzeniowych Konkursów Plastycznych w formie cyfrowej

Skip to content