Konkurs z okazji Dnia Dziecka rozstrzygnięty

Bardzo miło jest nam poinformować o rozstrzygnięciu naszego facebookowego konkursu z okazji Dnia Dziecka, który prowadziliśmy na Fanpage’u SOKiBP w dniach od 1do 5 czerwca br. Zabawa polegała na przyjmowaniu „wyzwań” publikowanych każdego dnia i przesyłaniu rozwiązanych zadań. Uczestnicy zabawy, zdobywając punkty, musieli wykazać się m.in. kreatywnością, refleksem, inwencją twórczą, a także błyskotliwością umysłu. Przy wykonywaniu zadań trzeba było niekiedy pokonać tremę i zaśpiewać przed kamerą albo złożyć rybę z papieru, innego dnia uczestnicy byli zmuszeni wyjść z domu w „poszukiwaniu maku w polu” ;)

Niebojącymi się wyzwań śmiałkami, którzy uzyskali największą ilość punktów w naszej zabawie, zdobywając tym samym atrakcyjne nagrody rzeczowe zostali:
I miejsce – Hanna Smaruj – 19 pkt.
II miejsce – Jagoda Sawko – 12 pkt.
III miejsce – Antoni Seremet – 11 pkt.
Gratulujemy!
Dodatkową szansą na zdobycie nagród w konkursie było losowanie 3 bonusów w postaci opasek smart band. W losowaniu wzięli udział pozostali uczestnicy konkursu, którzy włączyli się do naszej zabawy, publikując poprawne rozwiązania wszystkich zadań. Szczęśliwcami, do których powędrowały dodatkowe nagrody zostali: Antoni Morze, Borys Rzeszut oraz Julian Seremet.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w naszej zabawie, a także rodzicom za niezbędną pomoc techniczną oraz zaangażowanie w konkurs.
Ośrodek kultury zatroszczył się także o pozostałych uczestników konkursu, którzy dołączyli do wspólnej zabawy, sprawiając im słodkie upominki, które podobnie jak reszta nagród, czekają na odbiór w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Wolności 2a/01(w godzinach otwarcia biblioteki).

Dzięki takiej formie konkursu ośrodek kultury pragnął zapewnić dzieciom rozrywkę, pobudzając je do aktywności i tym samym chociaż w części rekompensując brak corocznej imprezy z okazji Dnia Dziecka.

Uczestnicy konkursu z okazji Dnia Dziecka w trakcie wykonywania zadań

Skip to content