Konkurs Plastyczny z okazji Święta Konstytucji 3 maja

Już niebawem będziemy świętować 229. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Pewnym jest, że w tym roku nie będziemy mogli wspólnie uczcić tego dnia, zapraszając Państwa na tradycyjny koncert z okazji narodowego święta. W zamian mamy jednak ciekawą propozycję kolejnego konkursu plastycznego w odsłonie cyfrowej. Konkurs Plastyczny „Święto Konstytucji 3 maja” kierujemy do wszystkich mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska. Udział w plastycznych zmaganiach mogą wziąć zarówno dzieci, młodzież szkolna, jak i dorośli, zaś tematyka konkursu z pewnością w równym stopniu pobudzi wyobraźnię chłopców, jak i dziewcząt. Do wyboru uczestników pozostawiamy trzy tematy prac: projekt płaszcza króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, projekt królewskiej karety oraz projekt sukni damy dworu.

Portret Stanisława Augusta Poniatowskiego w stroju koronacyjnym – aut. Marcello Bacciarelli

Na zdjęcia prac plastycznych wykonanych dowolną, płaską techniką, wraz z niezbędnymi informacjami wymienionymi w regulaminie (regulamin konkursu dostępny poniżej), czekamy pod adresem mailowym: imprezy@sokibp.pl do świątecznego dnia czyli do 3 maja 2020 r.

Podobnie jak w innych konkursach organizowanych przez SOKiBP w czasie trwania zagrożenia epidemiologicznego, nagrodami w konkursie będą vouchery do wykorzystania u lokalnych przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Jaworzyny Śląskiej. W ten sposób pragniemy wesprzeć lokalnych przedsiębiorców, zmagających się ze skutkami obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu zamieszczonym poniżej:

Regulamin Konkursu Plastycznego „Święto Konstytucji 3 maja”(pdf)