Konkurs na przebranie za postać literacką

Z okazji obchodzonego 23 kwietnia Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym konkursie w formie cyfrowej. Z racji przypadającego w tym tygodniu książkowego święta tematem konkursu jest „Najlepsze przebranie za postać literacką”, które należy zaprezentować w formie fotografii.

Zdjęcie poglądowe – nie będące wyznacznikiem dla uczestników konkursu
Photo by Road Trip with Raj on Unsplash

Nasz konkurs skierowany jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych, a mogą w nim wziąć udział wszyscy chętni mieszkańcy Gminy Jaworzyna Śląska. Wystarczy według własnego pomysłu wykonać strój przedstawiający postać z książki czy komiksu, sfotografować się w przebraniu i przesłać zdjęcie na nasz adres mailowy imprezy@sokibp.pl wraz z niezbędnymi informacjami wymienionymi w regulaminie (regulamin konkursu dostępny poniżej). Na fotografie prezentujące książkowe kreacje czekamy do 30 kwietnia br.

Autorzy najbardziej pomysłowych strojów zostaną nagrodzeni voucherami do wykorzystania u lokalnych przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Jaworzyny Śląskiej. W ten sposób pragniemy wesprzeć lokalnych przedsiębiorców, zmagających się ze skutkami obostrzeń wprowadzonych w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu zamieszczonym poniżej:

Regulamin Konkursu „Najlepsze przebranie za postać literacką”