Konkurs „Moja Choinka” – nagrody rozdane

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia zaprosiliśmy do udziału w konkursie „Moja choinka” odbywającym się na naszym profilu Facebook. Ilość uczestników konkursu, którzy zechcieli podzielić się namiastką swojej domowej świątecznej atmosfery, a także różnorodność sposobów przystrojenia świątecznego drzewka przerosły nasze oczekiwania. Spośród ponad 80 uczestników konkursu, wylosowaliśmy 15 szczęśliwców, do których trafią talony do wykorzystania u przedsiębiorców z branży gastronomicznej i beauty z terenu Jaworzyny Śląskiej.

Poniżej lista osób wylosowanych w konkursie „Moja Choinka”:

1. Agnieszka Szczepanik

2. Łukasz Pientarski

3. Agnieszka Grabowska

4. Dominika Styś

5. Justyna Kozłowska

6. Justyna Dochniak

7. Agnieszka Bałuk

8. Monika Szwed

9. Izabela Malec

10. Małgorzata Sikorska

11. Marta Polus

12. Monika Sarlej

13. Agnieszka Ptak

14. Elżbieta Pilarska

15. Irena Borkowska

Nagrody będzie można odbierać od czwartku 7.01.2021 r. w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Wolności 2a/01 (w godzinach otwarcia). Są to vouchery o wartości 50 zł – każdy do wykorzystania u przedsiębiorców z branży gastronomicznej i beauty na terenie Jaworzyny Śląskiej.

Dodatkowo nagrody za największą ilość interakcji pod fotografiami swoich choinek otrzymali:

Marta Weronika Orlańska,

Agnieszka Kloc,

Marta Okarmus.

Są to nagrody w postaci smartbandów, które podobnie jak vouchery, będzie można odebrać od czwartku 7 stycznia w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej.

Dla wszystkich wylosowanych i nagrodzonych osób SOKiBP przygotował też kalendarze gminne na 2021 r. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli podzielić się fotografiami swoich przeróżnych i przepięknych choinek za udział w konkursie. Zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach.

Skip to content