Koncert w Jaworzynie Śląskiej – Arthur Samuel

Zapraszamy na pierwszy w tym roku koncert. Będzie to bardzo ciekawa premiera, ponieważ wystąpi dla Państwa pochodzący z Jaworzyny Śląskiej Arthur Samuel @ArthurSamuelOfficial ArthurSamuelOfficial. Instrumentalista i wokalista posiada na swoim koncie już jeden singiel „Stars” oraz album „Repeat”. Muzyka, którą tworzy, a także ubrane w nią słowa, są odzwierciedleniem wrażliwości młodego artysty, a nastrojowe ballady, które stanowią idealną propozycję dla kameralnego koncertu, od początku cieszą się sporą popularnością na kanale YouTube.

Koncert odbędzie się 26 lutego 2021 r. o godz. 18:00 w sali wielofunkcyjnej Stadionu Miejskiego przy ul. Sportowej 1 w Jaworzynie Śląskiej. Wstęp na imprezę jest wolny, jednak ilość miejsc jest ograniczona ze względu na reżim sanitarny. Bezpłatne wejściówki uprawniające do udziału w koncercie dostępne będą od 18 lutego 2021 r. w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej, ul. Wolności 2a/01. Aby wejść na koncert należy okazać wejściówkę oraz dostarczyć organizatorowi oświadczenie o stanie zdrowia, w związku z epidemią COVID-19 (do pobrania pdf). Po koncercie będzie można nabyć płyty i gadżety związane z twórczością wykonawcy.

Podczas wydarzenia obowiązują nakazy:
– zasłaniania ust i nosa,
– zachowania odległości 1,5 m pomiędzy widzami,
– zakaz spożywania napojów i posiłków.

Obowiązek zachowania odległości 1,5 m między osobami nie dotyczy widza lub słuchacza, który ma pod opieką dziecko poniżej 13. roku życia lub osobę wymagającą opieki, a także osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.

Skip to content