Komunikat – imprezy, zajęcia zawieszone, Biblioteka nieczynna dla czytelników

Aktualizacja 20.03.2020 r.

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, przedłużeniu i zaostrzeniu ulegają ograniczenia w działalności instytucji kultury.

Informujemy, że od dnia 20.03.2020 r. do odwołania wszystkie imprezy, konkursy, zajęcia sekcji, zespołów, klubów zainteresowań, kursy oraz warsztaty prowadzone przez Samorządowy Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną w Jaworzynie Śląskiej zostają zawieszone.

Analogicznie, do odwołania, Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej oraz jej filie w Starym Jaworowie, Piotrowicach Świdnickich oraz Pastuchowie będą nieczynne dla czytelników. Informujemy ponadto, że w tym okresie terminy zwrotów wypożyczonych książek będą automatycznie przedłużone, nie będą naliczane kary za przetrzymanie wypożyczonych książek ponad wyznaczony termin.

Uwaga!

Informujemy także, że w związku z powyższym Sekretariat SOKiBP będzie do odwołania nieczynny dla interesantów. Prosimy o kontakt drogą elektroniczną bądź telefoniczny.

Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej, gdyż w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju powyższe ustalenia mogą ulec zmianie!