Aktualności

Kino na leżakach w Dzień Kobiet

Co by było gdybyś nagle znalazła się w idealnym ciele, pozbawionym wad? Niemożliwe? W filmach wszystko jest możliwe i wcale nie potrzeba do tego specjalnych supermocy… 8 marca okazji Dnia Kobiet zapraszamy wszystkie Panie (i nie tylko) na kolejną odsłonę Kina na leżakach.

Tym razem, chcąc szczególnie uczcić święto przedstawicielek „płci pięknej”, zapraszamy na seans przygotowany specjalnie z okazji Dnia Kobiet. „Jestem taka piękna” to komedia „bez kompleksów”, która bawi, pokrzepia i napawa pozytywną energią, na długo pozostając w pamięci widzów.

Przed projekcją filmu będzie można wesprzeć zbiórkę charytatywną na rzecz całkiem małej kobietki – Agatki Salamon, zakupując m.in. pyszne ciasto czy popcorn na seans.
Czteroletnia Agatka z Jaworzyny Śląskiej urodziła się z wrodzoną wadą serca. Szansą dziewczynki na powrót do zdrowia jest operacja w bostońskiej klinice. Liczymy na Państwa obecność i wsparcie w tej nierównej walce o zdrowie.

Seans filmowy odbędzie się w piątek 8 marca w sali konferencyjnej na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej (ul. Sportowa 1). Start filmu zaplanowano na godzinę 18:00.

OPIS FILMU:
Renee Bennett (Amy Schumer) mieszka w Nowym Jorku, mieście faworyzującym bogatych i pięknych. Problem jednak jest jeden – jest kompletnie przeciętna. Codziennie doświadcza nieprzyjemności z tego powodu. Wszystko odwraca się na jej korzyść gdy spadając z rowerka treningowego w klubie fitness uderza się w głowę i traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość, w lustrze widzi swój nieprzeciętny wygląd. Począwszy od szczupłych nóg a skończywszy na idealnie ukształtowanym podbródku, stała się zjawiskowo piękna! Jest jednak pewien haczyk…

Skip to content