Aktualności

Jarmark Wielkanocny w Jaworzynie Śląskiej – zapraszamy wystawców

2 kwietnia 2023 r., w Niedzielę Palmową zapraszamy wszystkich na jaworzyński „Jarmark Wielkanocny”!

Jarmark Wielkanocny Jaworzyna Śląska banner reklamowy 2023

Impreza odbędzie się w hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Świdnickiej 15a w Jaworzynie Śląskiej. Zapraszamy do udziału w imprezie lokalnych producentów, osoby fizyczne, stowarzyszenia, Koła Gospodyń Wiejskich. Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej prowadzi nabór wystawców zainteresowanych stworzeniem stoisk gastronomicznych, handlowych i strefy z rękodziełem, które będą nawiązywać do wielkanocnego klimatu. Organizatorzy zapraszają do udziału w jarmarku regionalne firmy jak i osoby prywatne. Za miejsce na hali nie będzie pobierana opłata. O wyborze stoisk decyduje organizator.

Osoby zainteresowane powinny kontaktować się telefonicznie pod numerem 504 088 676 lub mailowo pod adresem imprezy@sokibp.pl. W wiadomości e-mail należy podać zakres asortymentu lub oferowanych wyrobów, a także wymogów technicznych potrzebnych do wystawienia stoiska, w tym powierzchni stoiska.
W trakcie Jarmarku będzie można obejrzeć występy artystyczne, wystawę prac nagrodzonych w Wielkanocnym Konkursie plastycznym. Odbędzie się także uroczystość wręczenia nagród w tym konkursie. Przygotowujemy specjalne atrakcje dla najmłodszych oraz dorosłych.

Skip to content