Aktualności

IV Turniej Piłki Halowej Szkół Podstawowych

P1040228Tradycyjnym rozpoczęciem ferii zimowych w Gminie Jaworzyna Śląska jest Turniej Piłki Halowej Szkół Podstawowych. Tegoroczne zmagania młodych piłkarzy odbyły się 17 stycznia br. na sali sportowej przy ulicy Powstańców w Jaworzynie Śląskiej.

Do rywalizacji stanęły reprezentacje trzech szkół podstawowych z naszej gminy. Turniej sędziował Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej – Pan Ireneusz Besser. Mecze okazały się bardzo emocjonujące i pomimo różnic w wyszkoleniu technicznym, zawodnicy często nadrabiali zaangażowaniem w grę. Po rozegraniu wszystkich meczów najlepszą drużyną okazała się, podobnie jak w ubiegłym roku, reprezentacja Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej. Drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Pastuchowie, a trzecie Szkoły Podstawowej w Starym Jaworowie.

Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar oraz dyplom, a także słodkie upominki. Dodatkowo nagrodami rzeczowymi w postaci piłek do gry wyróżniono najlepszych zawodników z każdej drużyny: Natalia Ząbek (Stary Jaworów), Antoni Stankiewicz (Stary Jaworów) oraz Mateusz Polus (Jaworzyna Śląska).

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Skip to content