Festyn rodzinny i Turniej „Gramy dla Jagódki”

PLakat informacyjny Piknik Rodzinny 9 lipca 2022 Gramy dla Jagódki

Zapraszamy do udziału w wakacyjnym festynie rodzinnym, który odbędzie się 9 lipca 2022 r., na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej!

Rozpoczniemy o godzinie 12:00, kiedy to wystartuje Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Gramy dla Jagódki”. Jagódka mieszka w Pasiecznej i ma 6 lat. Choruje na padaczkę i obustronne niedowidzenie o charakterze korowym. Jej rozwój psychoruchowy jest znacznie opóźniony. Nie chodzi, nie siedzi, nie mówi. Wymaga ciągłej opieki i rehabilitacji.

W sportowych zmaganiach wezmą udział drużyny samorządowców, klubów sportowych, służb mundurowych z naszego regionu. Pojawi się także ekipa oldbojów, najlepszych zawodników grających w przeszłości w klubach piłkarskich gminy Jaworzyna Śląska. Całkowity dochód z turnieju zostanie przeznaczony na cel charytatywny.

Od godziny 16:00 rozpocznie się program estradowy oraz atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Na początek na scenie rozgrzeje nas w rytmach muzyki disco-polo „Wolter”. Około 17:30 dla miłośników muzyki rap wystąpi warszawska formacja „Lordofon”. Na godzinę 19:00, w ramach Tapas Music Festival, planujemy rozpoczęcie koncertu Damiana Ukeje, zwycięzcy I edycji konkursu The Voice of Poland.

Oprócz tego podczas imprezy będzie można skorzystać z doskonałego cateringu, w tym przepysznych hiszpańskich przekąsek tapas. Podczas turnieju i imprezy prowadzona będzie zbiórka publiczna na rzecz Jagódki. Odbędzie się także kiermasz ciast i słodkości, przygotowany przez społeczność Pasiecznej i wolontariuszy. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i młodzieży. Będą dmuchane zamki i animacje dla najmłodszych. Festyn zakończy się zabawą taneczną przy muzyce „na żywo”, która potrwa do 23:30.

Skip to content