Aktualizacja! Festiwal Młodych – Święto kolorów i baniek mydlanych

Aktualizacja!
Informujemy, że ze względu na niekorzystne warunki pogodowe planowane podczas imprezy „Festiwal Młodych” animacje Holi Święto Kolorów oraz zabawy z bańkami mydlanymi zostają przeniesione na 21 sierpnia 2022 r. (niedziela). Pozostałe wydarzenia: występy Karola Cajzera, Oliwii Walickiej, koncert Arthura Samuela z zespołem oraz Healer house party odbędą się zgodnie z planem.
W związku z tym zapraszamy Was dziś na Stadion Miejski w Jaworzynie Śląskiej od godziny 18:00.


To będzie święto radości. Nasza impreza skierowana jest do wszystkich, bez wyjątków i bez ograniczeń wiekowych. Poczuj magię zabawy, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi i puszczaj bańki mydlane ze swoimi znajomymi. Sobotnie popołudnie wypełni radość i uśmiech. Czekają na Was animacje, konkursy i zabawy. A to wszystko przy skocznych dźwiękach muzyki rozrywkowej w wykonaniu świetnego DJ’a.

Program imprezy:

16:00-19:00 Festiwal Kolorów i baniek mydlanych
18:15 – Występ Karola Cajzera
18:45 – Koncert Oliwii Walickiej
19:30 – Koncert Arthur Samuel
20:30 – 23:00 – House Party, gra HEALER

Plakat informcyjny Festiwal Młodych

W godzinach od 16:00 do 19:00 zapraszamy Was do wspólnej zabawy przy muzyce DJ’a w towarzystwie tysiąca kolorów holi oraz lśniących baniek mydlanych. Będą konkursy i zabawy, animacje oraz urządzenia rozrywkowe.

Po godzinie 18:00 rozpoczną się występy estradowe młodych artystów. Na scenie wystąpią: Kacper Cajzer oraz Oliwia Walicka. Wieczorem na scenie zaprezentują się lokalni wykonawcy Arthur Samuel (Artur Pojasek), który zagra pełny koncert wraz z zespołem w składzie: Kacper Kwiatkowski (perkusja), Bartosz Bednarz (bas), Tymoteusz Jaśkow (klawisz). Po koncercie na estradę wkroczy HEALER, czyli Mateusz Chochołek, który do 23:00 poprowadzi House Party przy muzyce klubowej (Chicago House, Disco House i Nu House).

Karol Cajzer

Młody, zdolny, radosny i pełen charyzmy. Trzynastoletni wokalista Akademii Rozwoju Talentów. Największy fan Dawida Podsiadło, Baranovskiego i Ralpha Kamińskiego. Ogromnie wrażliwy chłopak z ogromnym pokładem pozytywnej energii. Kocha zwierzęta, a jego największym marzeniem jest zagrać na Openerze.

Oliwia Walicka

Żywiołowa wokalistka pochodząca z Pieszyc. Na scenie pokazuje wielką energię. W 2019 roku zasłynęła z występów w drugiej edycji The Voice Kids. Oprócz tego jest laureatką wielu przeglądów piosenki i konkursów wokalnych.

Arthur Samuel

Poza sceną znany jako Artur Pojasek. Młody wokalista, instrumentalista, kompozytor i autor tekstów z Jaworzyny Śląskiej. Artur dużo koncertuje, a jego dorobek artystyczny obejmuje Ep’kę pod tytułem „Repeat”. W ostatnim czasie pojawił się singiel „Źródło życia„, promujący kolejny album „Backspace”. Jak piszą recenzenci – „Tym razem artysta zwiększa tempo i prezentuje swoją — jak dotąd — najbardziej energetyczną i porywającą do zabawy odsłonę.” Wydawnictwo ujrzy światło dzienne już 22 lipca. Wraz z premierą singla „Źródło życia” wystartował oficjalny preorder płyty na stronie sklep.niebieskilabel.pl, gdzie jest również dostępna wyjątkowa edycja limitowana z dodatkowymi gadżetami, przygotowanymi przez artystę.

HEALER

Pod tym pseudonimem artystycznym kryje się Mateusz Chochołek. Pochodzący z Jaworzyny Śląskiej charyzmatyczny kompozytor i instrumentalista. W trakcie swojej kariery muzycznej brał udział w wielu projektach muzycznych jako perkusista, kompozytor, producent i wykonawca live act. Obecnie koncentruje się na tworzeniu muzyki elektronicznej, głównie z gatunku techno i house. Z jego aktualną twórczością możecie zapoznać się w serwisie SoundCloud

fot. Maciej Dziedzic

Skip to content