Ferie zimowe z SOKiBP

GdcXcEaSamorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i młodzież na specjalne zajęcia, które odbędą się podczas nadchodzących ferii zimowych i potrwają od 1 do 12 lutego 2016 r.
Codziennie od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 12:00 zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat do udziału w cyklu zajęć, podczas których będą mogły spędzić czas pod okiem naszych instruktorów, przy okazji nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne, a także świetnie się bawiąc. Na pierwszy tydzień ferii przewidziane są m.in. warsztaty z nauki tworzenia komiksu i karykatury, które poprowadzi Pan Szymon Teluk – znany malarz, rysownik i ilustrator. W drugim tygodniu dzieci będą miały okazję pooglądać spektakl przygotowany przez grupę aktorów z krakowskiego Studia Małych Form Teatralnych Art-Re. Podczas tegorocznych ferii zimowych zorganizujemy także trzy wyjazdy: przewidziana jest wycieczka do kina, wyjazd do sali zabaw Loopy’s World oraz zwiedzanie wystawy Hydropolis we Wrocławiu.
Na zajęcia zaprasza również Biblioteka Publiczna. W czytelni biblioteki dzieci w godz. od 12.00 do 13.00 będą mogły uczestniczyć w „Podróżach z książką”.
Udział we wszystkich zajęciach podczas ferii zimowych jest bezpłatny, z wyjątkiem wyjazdów (SOKiBP zapewnia transport, ubezpieczenie dzieci i opiekunów, rodzice pokrywają koszty wstępu). Ze względu na ograniczoną ilość wolnych miejsc, na zajęcia podczas ferii zimowych obowiązują zapisy. Rodzice i opiekunowie dzieci, które chcą uczestniczyć w zajęciach proszeni są o osobisty kontakt z Sekretariatem SOKiBP (poniedziałek-piątek 8:00-16:00) i zapisanie dziecka na zajęcia oraz złożenie oświadczenia (zgody na uczęszczanie na zajęcia).

Skip to content