Ferie zimowe: informacja na temat zajęć sekcji, klubów i kursów.

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”325″ img_link_target=”_self” img_size=”medium”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]Podczas nadchodzących ferii zimowych zmieniamy nieco nasz tryb pracy. Ze względu na brak wolnych miejsc, zakończyliśmy zapisy dzieci na „Ferie z SOKiBP”. Dziękujemy za tak szerokie zainteresowanie nasza ofertą. Zapraszamy dzieci i młodzież na otwarte zajęcia z naszymi instruktorami:[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_color=”#b3d6a2″][vc_column width=”1/1″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text]- 18 i 25 lutego (wtorki) od 10:00 do 11:00 odbędą się pokazowe lekcje nauki gry na pianinie. Osoby zainteresowane nauką gry na tym instrumencie w naszym ośrodku, mogą przyjść i zapoznać się na miejscu z warunkami uczestniczenia w zajęciach, które na co dzień prowadzone są w trybie indywidualnym w naszej instytucji.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text]- 20 i 27 lutego (czwartki) od 11:00 do 12:00 odbędą się pokazowe zajęcia z nauki tańca nowoczesnego dla dzieci i młodzieży. Oprócz zajęć praktycznych i pokazów, uczestnikom zajęć zostaną zaprezentowane także materiały multimedialne. Udział w tych zajęciach może być doskonałą okazją do rozpoczęcia swojej przygody z tańcem i zachęcić do uczestnictwa w próbach naszej formacji tanecznej „Fart”.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text]- 20 i 27 lutego (czwartki) od 10:00 do 11:00 w sali muzycznej odbędą się warsztaty wokalne, prowadzone przez Pana Mirosława Jabłońskiego. Jeżeli lubisz śpiewać i chcesz sprawdzić swoje umiejętności i możliwości wokalne pod okiem specjalisty w tej dziedzinie – zapraszamy na nasze warsztaty. Wybrane osoby będą miały możliwość darmowego uczestnictwa w zajęciach studia wokalnego.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_color=”#eded8b”][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Udział we wszystkich powyższych zajęciach jest bezpłatny.

W czasie ferii zimowych zajęcia indywidualne z nauki gry na pianinie, nauki gry na gitarze, nauki śpiewu,  próby formacji tanecznej „Fart” ulegają zmianie. O dokładnych godzinach informują instruktorzy zajęć. Na okres zimowej przerwy szkolnej zawieszone zostają zajęcia sekcji origami i sekcji plastycznej.

Pozostałe zajęcia, kursy odbywają się bez zmian, zgodnie z Harmonogramem Zajęć w SOKiBP[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]