Ferie z SOKiBP – konkurs!!

Co roku w okresie ferii zimowych Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna organizuje dla dzieci z terenu naszej gminy zajęcia dodatkowe. Choć tegoroczna zimowa przerwa od nauki w szkole jest inna, a zajęcia w SOKiBP i wspólne wycieczki niemożliwe – to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprosić najmłodszych, spędzających ferie w domach, do świetnej zabawy. Zapraszamy zatem wszystkie dzieci z terenu Gminy Jaworzyna Śląska do udziału w super konkursie z nagrodami, który będzie odbywał się za pośrednictwem naszego portalu społecznościowego na Facebooku.

W naszym konkursie trzeba będzie się wykazać: kreatywnością, wytrwałością, refleksem, inwencją twórczą, a niekiedy także i wiedzą oraz błyskotliwością. Aby się sprawdzić wystarczy jedynie – podjąć wyzwanie! :) A ten, kto pamięta nasz facebookowy konkurs z okazji Dnia Dziecka – już wie, że warto i że nie ma się czego bać ;) Jedyne, co możemy zdradzić już dziś – to gwarancja doskonałej zabawy i zadania, które nie pozwolą usiedzieć w jednym miejscu ;) Tym razem stawiamy na ruch, świeże powietrze i trening umysłu.

Zasady udziału w konkursie są bardzo proste:

 1. Konkurs polega na wykonaniu zadań/wyzwań publikowanych na Fanpage’u SOKiBP znajdującego się pod adresem https://www.facebook.com/sokibp/  i publikowaniu rozwiązań w formie cyfrowej: zdjęć lub filmów
 2. Wyzwania zostaną opublikowane 8 stycznia (wyzwanie nr 1) oraz codziennie począwszy od 11 stycznia do 14 stycznia o godzinie 15:00 (wyzwania nr 2, 3, 4, 5). Uwaga! W czasie trwania konkursu mogą pojawić się osobno punktowane zadania dodatkowe tzw. „bonusy”.
 3. Wykonane przez uczestnika wyzwanie należy udostępnić w „komentarzu” pod postem dotyczącym danego wyzwania na Fanpage’u SOKiBP
 4. Uwaga! W przypadku publikowania rozwiązania w imieniu dziecka przez rodzica lub opiekuna prawnego – należy każdorazowo zamieścić imię i nazwisko uczestnika
 5. Zasady przyznawania punktów:
  • 3 pierwsze osoby, które najszybciej  zamieszczą prawidłowo rozwiązane zadanie otrzymują kolejno – 5, 3, 2 pkt.
  • Pozostałe osoby zamieszczające poprawne rozwiązania – otrzymują 1 pkt.
  • Rozwiązania zadań można zamieszczać do godziny 24:00 danego dnia (z wyjątkiem zadania nr 1)
  • W zadaniu nr 1 punkty przyznawane są w oparciu o oceny jury powołane przez Organizatora
  • Zadania dodatkowe – tzw. „bonusy”, które mogą pojawić się jako osobne wyzwania, będą punktowane według odrębnych zasad określonych w treści zadania
  • Punkty zdobyte w poszczególne dni sumują się
 6. Trzech uczestników, którzy zdobędą największą ilość punktów, otrzymają nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego.

Uwaga! Spośród wszystkich uczestników konkursu (z wyjątkiem zwycięzców) – czyli tych dzieci, które wezmą udział we wszystkich „wyzwaniach” publikując poprawne ich rozwiązanie – rozlosowane zostaną nagrody dodatkowe.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na FB, gdzie w już piątek 8 stycznia pojawi się treść pierwszego wyzwania, a także do zapraszania znajomych do wspólnej zabawy.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz losowanie nagród nastąpi w piątek 15 stycznia 2021 r.

Koniecznym warunkiem udziału w konkursie jest zapoznanie się z treścią Regulaminu dostępnego poniżej:

Skip to content