Aktualności

Ferie z SOKiBP

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia, które odbędą się podczas nadchodzących ferii zimowych i potrwają od 13 do 24 lutego 2017 r.

Codziennie od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 12:00 zapraszamy dzieci w wieku szkolnym od 6 lat, do udziału w cyklu zajęć, podczas których będą mogły spędzić czas pod okiem naszych instruktorów, przy okazji nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne, a także świetnie się bawiąc. Oprócz zajęć artystycznych proponujemy także coś dla ciała – dodatkowymi atrakcjami będą treningi zumby i gry w tenisa.

Tradycyjnie podczas ferii zimowych odbędą się  dwie wycieczki: przewidziany jest wyjazd do kina w Świdnicy oraz wycieczka do sali zabaw Loopy’s World we Wrocławiu.

Na zajęcia w godz. od 12.00 do 13.00 zaprasza również Biblioteka Publiczna. W trakcie tegorocznych ferii w bibliotece, każdy będzie mógł zostać cukierkowym milionerem, uczestnicząc w „Cukierkowych Szansach”. Dla tych, którym nie straszne są zabawy z masami plastycznymi, planujemy zajęcia z tworzenia Gluciaków, Żeloludków i Piaskotworów. Dzieci udadzą się także w bajkową podróż do świata japońskiego teatru Kamishibai.

Udział w porannych zajęciach podczas ferii zimowych jest bezpłatny, z wyjątkiem wyjazdów na wycieczki: SOKiBP zapewnia transport, ubezpieczenie dzieci, opiekunów, rodzice pokrywają jedynie koszty wstępu.

Ze względu na ograniczoną ilość wolnych miejsc, na zajęcia obowiązują zapisy. Rodzice i opiekunowie dzieci, które chcą uczestniczyć w zajęciach proszeni są o osobisty kontakt z Sekretariatem SOKiBP (poniedziałek-piątek 8:00-16:00) i zapisanie dziecka na zajęcia oraz złożenie zgody na udział w zajęciach.

Podczas tegorocznych ferii zimowych proponujemy dzieciom również udział w dodatkowych atrakcjach. 17 lutego o godz. 12:30 odbędą się warsztaty decoupage dla dzieci, na których będzie można zapoznać się z tzw. metodą serwetkową, a także stworzyć niepowtarzalne prace, które staną się własnością uczestników warsztatów. 22 lutego zaś, o godz. 12:30 zapraszamy  wszystkich chętnych na spotkanie z Klaunem Jejku, który wystąpi w spektaklu zatytułowanym „Gapciowatość” – zabawnym show, będącym mieszanką pantomimy, sztuczek magicznych i cyrkowych. Po przedstawieniu dzieci będą miały również okazję uczestniczyć w warsztatach cyrkowych, które poprowadzi sam Klaun Jejku. Udział w warsztatach decupage, jak i spotkanie z Klaunem są płatne (15 zł/dziecko). Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują na nie osobne zapisy, których można dokonać w sekretariacie SOKiBP lub pod numerem telefonu 74 858 41 36.

FERIE Z SOKIBP:

13-24.02.2017 r. – zajęcia poranne od 9:00 do 12:00 od poniedziałku do piątku – bezpłatne, zapisy

Wycieczki (SOKiBP zapewnia przejazd, ubezpieczenie, opiekunów):

16.02.2017 r.  do kina w Świdnicy – zapisy, 13 zł/osoby

23.02.2017 r.  do Sali zabaw Loopy’s World we Wrocławiu – zapisy 16 zł/osoby

Dodatkowo:

17.02.2017 r. – 12:30-14:00 – warsztaty decoupage – zapisy, płatne 15 zł/osoby

22.02.2017 r. – 12:30-14:00 – spektakl „Gapciowatość” i warsztaty cyrkowe – zapisy, płatne 15 zł/osoby

Skip to content