Aktualności

Dzień Dziecka z SOKiBP

W piątkowe południe było bardzo gorąco. Nie przeszkodziło to jednak dzieciom, które przyszły na imprezę zorganizowaną przez SOKiBP z okazji Dnia Dziecka.
Rozpoczęliśmy występem mażoretek z zespołu tanecznego „Fart”, a następnie rozdaliśmy nagrody w konkursie na najładniejszą zakładkę do książki, zorganizowanym z okazji 70-lecia Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej. Potem przyszedł czas na niczym nie skrępowaną zabawę, ze względu na okrutny upał – w większości z wodą w roli głównej. Nie zabrakło też gier podwórkowych: gry „w gumę”, przeciągania liny i tzw. „sznura”. Ogromnym powodzeniem cieszyło się stanowisko malowania twarzy, można było spróbować swoich sił w puszczaniu baniek mydlanych. Na koniec imprezy wszystkie dzieci mogły obejrzeć pokaz iluzjonisty Piotra Kwiatkowskiego, w którym niektórzy widzowie mogli wziąć udział osobiście. Na koniec można było otrzymać pamiątkowy autograf.
Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, które w to upalne popołudnie postanowili skorzystać z naszej oferty spędzenia wolnego czasu, wolontariuszom, którzy poświęcili swój wolny czas na wywołanie uśmiechów na buziach dzieci oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej za udostępnienie boiska i sali w celu przeprowadzenia imprezy.

Zobacz galerię zdjęć z imprezy z okazji Dnia Dziecka.

Skip to content