Działa już eSkarbonka sztabu WOŚP w gminie Jaworzyna Śląska!

Uruchomiliśmy eSkarbonkę Sztabu WOŚP w Jaworzynie Śląskiej. Dokonując wpłaty drogą elektroniczną możecie wesprzeć tegoroczny, 30. Finał WOŚP w gminie Jaworzyna Śląska. Przypominamy, że zbieramy środki dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

eSkarbonka to zaawansowane technologicznie i wygodne narzędzie, umożliwiające kwestowanie na rzecz Fundacji WOŚP w internecie. Strona ta chroniona jest przez bezpieczne połączenie i posiada certyfikat bezpieczeństwa. Po wybraniu metody płatności użytkownik jest przekierowywany do operatora płatności PayU, którego strona jest zabezpieczona w analogiczny sposób. Dodatkowo, każda osoba, która zamierza skorzystać z tej formy wpłaty, może sprawdzić wiarygodność linku do eSkarbonki na specjalnej stronie www.wosp.org.pl/wspieraj/sprawdz-eskarbonke. Do zbiórki można dołączyć również korzystając ze strony głównej eSkarbonki, która zawsze znajduje się pod tym samym adresem: eskarbonka.wosp.org.pl.

Adres, pod którym znajduje się eSkarbonka Sztabu WOŚP w gminie Jaworzyna Śląska znajduje się pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/wmjrcy

Możesz także przenieść się do niej klikając w poniższy obrazek.

Skip to content