Charytatywny Piknik Rodzinny 4 września

Piknik Rodzinny w Jaworzynie Śląskiej 2021

Razem ze Stowarzyszeniem Jaworzyńska Pozytywka zapraszamy na charytatywny Piknik Rodzinny w Jaworzynie Śląskiej. Impreza odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 1 w Jaworzynie Śląskiej, a jej rozpoczęcie planujemy na godzinę 12:00. 

Piknik będzie prawdziwą gratką dla fanów militarystyki i służb mundurowych. „Jaworzyńska Pozytywka” zaprosiła do udziału przyjaciół i organizacje, które zechciały wesprzeć akcję charytatywną. Podczas imprezy będzie można obejrzeć dorobek grup rekonstrukcyjnych, organizacji zrzeszających weteranów wojskowych oraz służb specjalnych.

Swój udział zapowiedzieli: Klub Byłych Żołnierzy Wojsk Powietrzno-Desantowych „Czerwone Berety”, 16 Dolnośląska Brygada Obrony Terytorialnej, Grupa Interwencyjna Służby Więziennej z Wrocławia, Wydział Żandarmerii Wojskowej we Wrocławiu, 1. Brzeska Brygada Saperów im. gen. Tadeusza Kościuszki, RIDER Świdnica, Stowarzyszenie Weteranów Misji Pokojowej ONZ w Kambodży 1992-1993, Ochotnicza Straż Pożarna w Jaworzynie Śląskiej, GLKS w Jaworzynie Śląskiej- sekcja kolarska, Fighter Klub Kaczmarek Grodowski Fighter Klub Jaworzyna Śląska, International Centre of Special Training Polska, Inicjatywa Społeczna OGROMna pomoc., Nadleśnictwo Świdnica, Lasy Państwowe, Rota św. Barbary, klasa mundurowa Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu.

Oprócz tego oczywiście przygotowujemy wiele innych atrakcji dla wszystkich, którzy odwiedzą naszą imprezę. Z pewnością nikt nie będzie się nudził w to sobotnie popołudnie.

Zapraszamy Was do odwiedzenia stoisk i obejrzenia pokazów i prezentacji powyższych organizacji. Na pewno nie zabraknie wojskowego sprzętu i wszelkich militariów, spotkań z aktywnymi żołnierzami, weteranami i członkami służb specjalnych. Podczas imprezy będzie można też skorzystać z symulatora wypadku, alkogogli i symulatora jazdy samochodem, obejrzeć sprzęt ratowniczy. Odbędą się konkursy w strzelaniu z broni pneumatycznej, konkurs w skoku w dal z Mistrzem Polski Mateuszem Jopkiem, będzie można także spróbować swoich sił na rowerowym torze przeszkód. Dzieci zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie polegającej na wykonywaniu zadań i zbierania punktów do „dyplomu komandosa”. W trakcie imprezy dzieci za zgodą rodziców będą mogły wykonać sobie kolorowe pasemka lub warkoczyki (ilość ograniczona). Ponadto wszystkie dmuchane urządzenia rozrywkowe na terenie imprezy będą dla dostępne nieodpłatnie. Dla trzech wylosowanych Pań podczas imprezy Alicja Knysak stylizacja paznokci i szkolenia wykona na miejscu piękne „hybrydy”.

Miłośników przysmaków zapraszamy na kiermasz ciast i słodkości oraz do skorzystania z doskonałego cateringu. Jeżeli chcielibyście wesprzeć naszą akcję poprzez upieczenie ciasta, skontaktujcie się w tej sprawie pod numerem telefonu 665 156 969. W trakcie imprezy zagrają na scenie: Natalia Widuto z zespołem oraz Verde. Podczas Pikniku będzie można dopełnić obowiązku spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym. Rachmistrzowie będą do Waszej dyspozycji w trakcie imprezy.Przeprowadzimy także licytację darów, której największą atrakcją będzie książka historyczna o Powstaniu Warszawskim z podpisami Powstańców.

Impreza ma charakter rodzinny i obowiązuje na niej zakaz wnoszenia i spożywania alkoholu!

Celem tej charytatywnej imprezy będzie zbiórka datków na rzecz stowarzyszenia Jaworzyńska Pozytywka, w tym organizację planowanych jeszcze w tym roku akcji:
1. Zbiórki darów dla dzieci przebywających w Klinice Kardiologii Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
2. Zbiórki darów do bożonarodzeniowych paczek dla podopiecznych Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich.

Plakat Piknik Rodzinny w Jaworzynie Śląskiej


Strona wydarzenia z najnowszymi informacjami dotyczącymi imprezy w serwisie Facebook

Skip to content