Bieg Niepodległości w Jaworzynie Śląskiej

Pasja, zdrowy tryb życia i patriotyzm. Każdy z tych powodów jest wystarczający, aby wziąć udział w tradycyjnym jaworzyńskim Biegu Niepodległości. Od ośmiu lat Gmina Jaworzyna Śląska zaprasza Państwa do wzięcia udziału w tej imprezie, która odbywa się w ramach gminnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Aby spełnić obowiązujące obostrzenia i wymogi bezpieczeństwa dla uczestników biegu, zmieniamy jego formę na wirtualną. Proponujemy Państwu przebiegnięcie samodzielnie dowolnie wybranego przez siebie dystansu w okresie przed Narodowym Świętem Niepodległości. Oczywiście najlepiej pokonać go z najbliższymi, mając jednak na uwadze obowiązujące ograniczenia związane ze zgromadzeniami publicznymi.

Bieg Niepodległości Jaworzyna Śląska

Udział w biegu należy udokumentować fotografią z akcentami patriotycznymi, którą z kolei należy umieścić w określonym miejscu, w formie komentarza w serwisie społecznościowym Facebook. Wśród wszystkich, którzy wezmą udział w akcji rozlosujemy nagrody ufundowane przez Gminę Jaworzyna Śląska. Wspieramy lokalny biznes w tym trudnym dla wszystkich okresie. Dlatego nagrodami będą vouchery i talony do wykorzystania u przedsiębiorców z branży gastronomicznej i „beauty” z Gminy Jaworzyna Śląska oraz gadżety promocyjne. Przewidujemy też specjalne nagrody dla najpopularniejszych biegaczy.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi zasadami udziału w Biegu:

  1. W okresie od 5 do 10 listopada 2020 r. przebiegnij dowolny dystans, godny Twoim zdaniem uczczenia Narodowego Święta Niepodległości.
  2. W trakcie biegu wykonaj samodzielnie (tzw. selfie) lub przy pomocy innej osoby fotografię. Musi ona jednoznacznie przedstawiać osobę/osoby biegnące i zawierać element patriotyczny związany z Narodowym Świętem Niepodległości (np. biało czerwony kotylion, koszulka w barwach narodowych, itp.).
  3. Wykonaną fotografię należy umieścić w formie komentarza pod postem oznaczonym „Bieg Niepodległości’2020 Jaworzyna Śląska”, który zostanie umieszczony w dniu 5 listopada 2020 r. na profilu Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej, znajdującym się pod adresem: facebook.com/sokibp
  4. Komentarz powinien posiadać ustawienia widoczności jako „publiczny”. Komentarze z fotografią, które będą posiadać ustawienia prywatności uniemożliwiające wyświetlenie ich przez administratora profilu SOKiBP nie wezmą udziału w losowaniu nagród.
  5. Poprzez umieszczenie fotografii pod oznaczonym postem osoba pełnoletnia w imieniu własnym lub jako opiekun prawny niepełnoletniego wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z dystrybucją nagród rzeczowych dla uczestników akcji „Bieg Niepodległości” w Jaworzynie Śląskiej.
  6. Fotografie można umieszczać do 10 listopada 2020 r., do godziny 16:00. Fotografie umieszczone po tym czasie nie wezmą udziału w dystrybucji nagród.
  7. W dniu 11 listopada 2020 r. organizator przeprowadzi losowanie nagród wśród osób, które wzięły udział w Biegu, zgodnie z wytycznymi organizatora. Losowanie odbędzie się w formie transmisji live, na profilu SOKiBP i rozpocznie się o godzinie 14:00.
  8. Dodatkowe trzy nagrody zostaną przyznane dla uczestników, których fotografie zbiorą do 10 listopada 2020 r., do godz. 16:00 najwięcej interakcji w serwisie Facebook, na profilu SOKiBP (polubienia, udostępnienia, itd.). Ze względu na indywidualne ustawienia prywatności użytkowników serwisu Facebook liczą się wyłącznie interakcje widoczne przez administratora profilu SOKiBP.
  9. Forma i termin odbioru nagród zostaną ustalone indywidualnie, po losowaniu nagród.

Zapraszamy Państwa do wspólnego świętowania Narodowego Święta Niepodległości. Weźmy udział w akcji całymi rodzinami. Przestrzegajmy obowiązujących zasad związanych z bezpieczeństwem epidemiologicznym. Dbajmy o siebie i swoich najbliższych.

Skip to content