Aktualności

31. Finał WOŚP w gminie Jaworzyna Śląska – też możesz pomóc w licytacjach

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Jaworzyna Śląska rusza z licytacjami na rzecz 31. Finału! Ty też możesz pomóc w tegorocznej zbiórce środków na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Możesz po prostu licytować dary wystawione przez Sztab WOŚP w Jaworzynie Śląskiej, a także ofiarować wartościowy przedmiot lub zaoferować wykonanie usługi.

Najważniejsze:
  1. Licytacja darów – co należy wiedzieć
  2. Chcesz pomóc? Skontaktuj się z nami!
  3. Podczas imprezy finałowej można będzie licytować

Licytacja darów – co należy wiedzieć

W tym roku licytacje darów, realizowane będą w dniu imprezy finałowej, 29 stycznia 2023 r. w hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Świdnickiej 15a w Jaworzynie Śląskiej. Licytacje przedmiotów będą zaczynać się od złotówki. Sztab WOŚP w Jaworzynie Śląskiej jest tylko pośrednikiem pomiędzy darczyńcą – oferującym przedmiot lub usługę na sprzedaż, a licytującym-kupującym. Wylicytowana kwota trafi do specjalnej sztabowej puszki stacjonarnej i zasili kwotę zebraną podczas 31. Finału WOŚP w gminie Jaworzyna Śląska.

Chcesz pomóc? Skontaktuj się z nami!

Aby wspomóc tegoroczną zbiórkę w gminie Jaworzyna Śląska, zachęcamy Państwa do ofiarowania wartościowych przedmiotów lub voucherów na realizację usług, z których dochód zasili 31. Finał WOŚP. Darczyńców prosimy o kontakt ze Sztabem WOŚP drogą elektroniczną poprzez e-mail: kontakt@sokibp.pl , telefonicznie pod numerem 504 088 676, w godzinach pracy SOKiBP (pon.-pt. od 8:00 do 16:00, czwartek do 15:00) lub poprzez wiadomość wysłaną na profil SOKiBP w serwisie Facebook.

Podczas imprezy finałowej można będzie licytować

Zestaw: koszulka sztabowa 31. Finału WOŚP rozmiar 148-152 oraz komin z grafikami ubiegłorocznego finału.


Zestaw: koszulka sztabowa 31. Finału WOŚP rozmiar 148-152 oraz czapka WOŚP.


Zestaw: body dziecięce 31. Finału WOŚP rozmiar 53-60 oraz kalendarz trójdzielny WOŚP na 2023 r.


Zestaw: koszulka sztabowa 31. Finału WOŚP rozmiar XXL oraz płyta „Nocny kochanek”.


Zestaw: Koszulka 30. Finału WOŚP rozmiar XL, podręczny kalendarzyk WOŚP z grafiką 31. Finału WOŚP oraz etui silikonowe na telefon Samsung A71 z grafiką Pol’and’Rock Festiwal.


Zestaw gadżetów od Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o. w Żarowie #1: czapeczka szara/srebrna oraz bluza szara rozmiar japoński 84-89


Zestaw gadżetów od Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o. w Żarowie #2: Bridgestone F1 supporter kit (czapeczka czerwona, długopis i smycz w metalowym pudełku), koszula Bridgestone Motorsport rozmiar japoński F


Zestaw gadżetów od Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o. w Żarowie #3: latarka LED torch, wizytownik (skóra-metal), czapeczka czerwona, smycz z oprawą na identyfikator


Voucher dla dwóch osób: 1 dzień w Muzeum Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej. W programie: zwiedzanie i przejażdżka w lokomotywie z kustoszem Zbigniewem Gryzgotem, warsztaty z inżynierem Zbigniewem Molendą, obiad w wagonie WARS z dyrektor Muzeum, Panią Katarzyną Szczerbińską-Tercjak.


Zestaw: Voucher na zabieg oczyszczający twarzy wraz z maską algową i masażem w Gabinecie Kosmetycznym „Diana” Pani Kamili Paproty w Jaworzynie Śląskiej oraz aksamitna, czerwona poduszka w kształcie serca marki Dekoria z Franc-Textil Sp. z o. o. z Żarowa


2 x zestaw (do wylicytowania osobno): Voucher na zakup okularów korekcyjnych o wartości 100 zł i badanie wzroku w Salonie Optycznym Godlewscy w Jaworzynie Śląskiej oraz aksamitna, czerwona poduszka w kształcie serca marki Dekoria z Franc-Textil Sp. z o. o. z Żarowa.


2 x zestaw (do wylicytowania osobno): Dwie aksamitne, czerwone poduszki w kształcie serca marki Dekoria z Franc-Textil Sp. z o. o. w Żarowie


Zestaw: Voucher na mezoterapię mikroigłową „Mesoestetic” w Warsztacie Piękna Karolina Pruc w Jaworzynie Śląskiej oraz czapeczka 30. Finału WOŚP.


Zestaw: Voucher na stylizację paznokci manicure lub pedicure w Warsztacie Piękna Karolina Pruc w Jaworzynie Śląskiej oraz czapeczka 30. Finału WOŚP.


Zestaw: Voucher na regenerację włosów w Salonie Fryzjerskim Pani Edyty Krawczyk w Jaworzynie Śląskiej oraz aksamitna, czerwona poduszka w kształcie serca marki Dekoria z Franc-Textil Sp. z o. o. z Żarowa.


2 x zestaw (do licytacji oddzielnie): Voucher na strzyżenie włosów w Salonie Fryzjerskim Pani Edyty Krawczyk w Jaworzynie Śląskiej oraz aksamitna, czerwona poduszka w kształcie serca marki Dekoria z Franc-Textil Sp. z o. o. z Żarowa.


Voucher o wartości 120 zł na kompleksowe czyszczenia auta w myjni samochodowej Primocar w Świdnicy, ul. Sikorskiego 22


Voucher o wartości 150 zł na zabieg pielęgnacyjny u Pani Malwiny Rutkiewicz-Krzeczowskiej Kosmetologia i Makijaż Permanentny, w Jaworzynie Śląskiej


Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w Salonie Fryzjerskim „Sara” Pani Sary Kawy w Jaworzynie Śląskiej


Voucher o wartości 80 zł do wykorzystania w Kwiaciarni Pani Haliny Strumf w Jaworzynie Śląskiej.


Trzy przepiękne obrazy autorstwa jednej z naszych wolontariuszek (licytowane oddzielnie).

Skip to content