30. Finał WOŚP w Jaworzynie Śląskiej

30. Finał WOŚP zagra w Gminie Jaworzyna Śląska! Sztab WOŚP w Jaworzynie Śląskiej organizują, ponownie jak w poprzednich latach: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej i Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej. W organizację 30. Finału w naszej gminie włączą się także sołectwa Pastuchów, Milikowice oraz Bolesławice. Zbierać pieniądze będziemy we wszystkich miejscowościach naszej gminy.

Banner sztab wośp

Tym razem będziemy zbierać środki dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje. 30. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, 30 stycznia 2022 roku. Przed nami więc ponad dwa miesiące na przygotowanie się do zbiórki i imprez finałowych.

Podczas ostatniego, 29. Finału, pomimo obostrzeń udało nam się zebrać ponad 21 tysięcy złotych. Czy kolejny Finał przebije ten rekord? Wszystko przed nami! :)

Chętnych do udziału w 30. Finale WOŚP w Jaworzynie Śląskiej w roli wolontariusza, zapraszamy do zapoznania się z materiałami przygotowanymi przez Fundację. Znajdują się one na stronie https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy. Chętni mogą zarejestrować się online poprzez system informatyczny WOŚP, dostępny pod adresem: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ . Jeżeli rejestrowaliście się w latach poprzednich, Wasze dane dostępowe do serwisu są nadal aktualne. Sztab WOŚP w Jaworzynie Śląskiej ma identyfikator #2094.

W tym roku przyznano nam zaledwie 20 puszek kwestarskich, jednak w poprzednich latach z taką ilością udało nam się sprawnie zorganizować kwestę. Pierwszeństwo udziału w kweście będą mieli doświadczeni wolontariusze, którzy pomagają nam od lat. Podkreślamy jednak, że przy organizacji kwesty i imprez finałowych liczy się każda chętna do pomocy osoba. Działamy razem i liczymy na Waszą pomoc.

Skip to content