29. Finał WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska – dziękujemy!

Sztab WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska pragnie z całego serca podziękować wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczną zbiórkę Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaworzynie Śląskiej.

Zebrane w naszej gminie pieniądze trafiły już bezpiecznie do Banku i oczekujemy na końcowe rozliczenia naszej kwesty przez Fundację WOŚP. Utrzymujemy nasz podany w niedzielę wynik 21.456,68 zł.

Chcemy docenić wkład wszystkich, którzy wspierali nas i pomogli nam w organizacji 29. Finału WOŚP. Dlatego serdeczne dzięki ślemy do Sołectwa Pastuchów na czele z Panią Sołtys Danutą Stelmach i Radnym Panem Arkadiuszem Stelmachem oraz do Sołectwa Bolesławice na czele z Panią Agatą Moździk za pełne zaangażowanie i przeprowadzenie zbiórek i kiermaszów ciast w swoich sołectwach.

Serdecznie dziękujemy także wszystkim darczyńcom, którzy przekazali na licytacje cenne dary od serca i osobom wspierającym tegoroczne aukcje prowadzone przez sztab WOŚP. Cieszymy się, że ta lista jest tak długa:

Zakłady Porcelany Stołowej „Karolina” Sp. z o.o.

ZEBRA Sp. z o.o. Oddział w Jaworzynie Śląskiej

Gmina Jaworzyna Śląska

Toscana Wierzbna

Stylizacja rzęs i brwi „Pocahontas”

Salony optyczne Godlewscy Jaworzyna Śląska

Koło Gospodyń Wiejskich „Fit Babki”

Sołectwo Pastuchów

Miejski Klub Sportowy „Karolina”

Magnes Turysty www.magnesturysty.pl

Mateusz Jopek

Artur Pojasek

Agata Mikołajczyk

Monika Kaźmierczak

Andrzej Zadziorski

Katrarzyna Rainsz

Agnieszka Seremet

Agnieszka Mechla

Wielkie podziękowania należą się także wolontariuszom z naszej gminy, którzy niestrudzenie kwestowali z puszkami WOŚP w tę jakże bardzo mroźną niedzielę. Większość z tych osób czynnie wspiera zbiórkę WOŚP już kolejny rok z rzędu.

Tegoroczni wolontariusze WOŚP z puszkami kwestarskimi – Jaworzyna Śląska

Dziękujemy także wolontariuszom zaangażowanym w zbiórkę oraz pomoc przy liczeniu pieniędzy z puszek: Annie Rainsz, Joannie Kuczyńskiej, Monice Wielg, Michałowi Górze, Katarzynie Rainsz, Joannie Gazda.

Pragniemy także serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w pomoc przy organizacji kiermaszów i sprzedaży ciast,  a przede wszystkim tym, którzy przekazali swoje wypieki na kiermasze.

Kiermasz w Jaworzynie Śląskiej :

Małgorzata Bochajczyk, Bożena Rainsz, Grażyna Mikołajczyk, Małgorzata Pawlicka, Karolina Bytniewska, Dagmara Wyłub, Zuzanna Smaruj, Karolina Ślęk, Dorota Kazimierczak, Wiesława Wyłub, Marta Halik, Sabina Rainsz, Dorota Czajkowska, Monika Kaźmierczak, Marta Podfigórna, Małgorzata Mitura, Ewa Leletko.

Przygotowania do kiermaszu ciast w Jaworzynie Śląskiej

Kiermasz w  Bolesławicach:

Katarzyna Pałeczka, Edyta Kowalik, Aleksandra Gnosowska, Hanna Podgórska, Zofia Ziobro, Zofia Mulawa, Agnieszka Mojsiejuk, Elżbieta Kusio, Alina Podgórska, Bożena Bukała, Magdalena Wróbel, Kamila Karniej, Magdalena Araszczuk, Jolanta Makowska, Danuta Moździk, Grażyna Piotrowska, Beata Duśko, Anna Więcek.

Kiermasz ciast w Bolesławicach

Kiermasz w Pastuchowie:

Marzena Nurek, Agnieszka Brzegowa, Monika i Maja Cieniak, Magdalena Araszczuk-Chudy, Anna Jachowicz,Grażyna Wojewodzic, Marzena Maj, Marzena Stasik, Żaneta Waliszek, Joanna Trzpil, Paulina Puzio, Izabela Słociak, Klaudia Czarnecka, Alicja Chromińska, Antonina Czyż, Krystyna Jaromin, Agata Janus, Agnieszka Seremet, Anna Młynarska, Joanna Wudel, Zofia Szymańska, Barbara Szywała, Krystyna Puszczecka, Państwo Bożena i Jerzy Mechla, Państwo Grzegorz i Agnieszka Mechla oraz Państwo Maria i Mariusz Bykowscy z piekarni w Jaworzynie Śląskiej Państwo Anna i Jacek Wychowankowie z piekarni w Jaworzynie Śląskiej, OSP Pastuchów.

Ekipa WOŚP w Pastuchowie


Wybaczcie nam, jeśli kogoś pominęliśmy, ale liczba osób, która zaangażowała się w tym roku jest tak ogromna, że nie sposób byłoby spamiętać wszystkich.

Na koniec dziękujemy wszystkim mieszkańcom Gminy Jaworzyna Śląska, którzy w wsparli zbiórkę 29.Finału WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska. Jesteście Wielcy!

Skip to content